Antieke 18e eeuwse zilveren naaldenkoker met schroefdop en gedreven florale afbeeldingen met putti's . Oude belastingkeuren, Schoonhoven, j.l.: E. Anno 1798. Afmeting: L 9 cm. Gewicht: circa 17 gram. In goede staat.