Geelgouden ring, 750/000, met blauwe stenen. Ring met een bolle rozet bezet met 3 randen met rond gefacetteerde licht blauwe stenen. ø 16 mm. ø53. ca 8,0 gram. enkele stenen iets beschadigd, verder in goede staat.