Zeldzaam 16e eeuws Italiaans renaissance architectonisch marqueterie schilderij. Jezus deelt brood aan tafel. Paneel is met diverse houtsoorten belijmd in architectonische stijl en beschilderd. Ongerestaureerd. Verso M. Ang. Olieverf op paneel. Afmeting: H 36 x B 27 cm. In goede staat.