17e - 18e Eeuwse Duitse bronzen vergulde zonnewijzer met kompas en ranken decor gegraveerd. Neurenberg of Augsburg. Met Latijnse tekst op bodem. In origineel foedraal. Afmeting: 6 x 6 x 2 cm. In goede staat.