Lot 18e eeuws Chinees porseleinen kop en schotels. Tuindecor met vazen + bodemmerk. Bestaande uit: drie koppen + zes schotels. Vijf schotels goed, minimale schilfers. Eén schotel haarlijn. Kopjes minimale chips. Afmeting: 5,5 x Ø 12,5 cm. In redelijk/goede staat.