Drie-delig Chinees porseleinen Familie Rose Kantonees kaststel met floraal/figuren/vogel/goud decor. 18e - 19e Eeuw. Eén vaas chip gerestaureerd. Eén dekselvaas bovenrand gerestaureerd. Afmeting: H 26 - 27 cm. In redelijk/goede staat.