Drie delen 17e - 18e eeuws Chinees porselein. (1) Wanli kom van kraakporselein. (2) 17e - 18e Eeuwse Kang Xi kom, gelijmd/beschadigd. (3) Cheng Lung papbord, gelijmd. Afmeting: 14 - Ø 16,5 cm. In redelijke staat.