Lot Chinees porselein. 19e Eeuw. (1) Drie-delige Familie Verte kop + schotel + extra deksel, haarlijn + chips. (2) Twee 19e eeuwse schotels met peterselie decor + bodemrand, goed. Afmeting: 10 - Ø 13,5 cm. In goede staat.