Lot Chinees porselein. Bestaande uit: Vijf kopjes + vier schotels. Compatibel. 18e - 19e Eeuw. Onder andere: Cheng Lung. Eén haarlijn + minimale chip mogelijk. Afmeting: 6 - 13 cm. In redelijk/goede staat.