Lot van veertien delen Chinees porselein. Schotels/borden. Divers. 18e - 19e Eeuw. Twee borden beschadigd. Eén schotel beschadigd. Eén bord haarlijn. Eén schenkkan haarlijn. Eén Imari waterpot, twee vaasjes gelijmd. Afmeting: 8 - 23 cm. In redelijk/goede staat.