Lot zilveren bestek, 833/000, Hollands glad met 2 tafellepels, waarvan 1 18e eeuws, 3 dessertlepels, 2 vorken, één voorzien van restauratie, 3 koffielepels en een vleesvorkje. ca 390 gram. Diverse meesters. In redelijk goede staat