19e Eeuwse Duits porseleinen tafelklok met putti/floraal/goud decor. Op console. Gemerkt. Circa 1880. Haarlijnen, craquelé vorming, chips aan bloemen. Putti gaaf. Achtdaags-stil uurwerk. Afmeting: H 53 cm. In redelijk/goede staat.