Drie delen porselein met figuren. Tweede helft 20e eeuw. Bestaande uit twee saucieres, waarvan één beschadigd bij handen. En een tafelschaal, gerestaureerd bij bakfout sokkel. Afmeting: 25 - 30 cm. In redelijk/goede staat.