Acht delen 18e - 19e eeuws Chinees Familie Rose porselein. Bestaande uit: Zeven schotels + één kopje. Eén schotel haarlijn. Eén schotel gerestaureerd. Eén kopje chip. Rest goed. Afmeting: 6 - 12 cm. In redelijk/goede staat.