Lot (11x) antiek Chinees porselein. 18e - 19e Eeuw. Bestaande uit: 18e Eeuwse trekpot, beschadigd. Familie Rose vaas, circa 1900. Twee kopjes met floraal/krekel decor, minimale schilfers. Zeven schotels met tuin decor, 19e eeuw, goed. Afmeting: 4 - 14 cm. In redelijk/goede staat.