Negen delen antiek Chinees porselein. Bestaande uit: Vijf 18e - 19e eeuwse schotels met tuin decor, haarlijnen + chip. Drie kopjes, 18e - 19e eeuw, met landschap/peterselie decor, haarlijnen + beschadigd. En één 18e eeuwse Imari kop, 18e eeuw, chip. Afmeting: 5,5 - 13 cm. In redelijke staat.