Zes maal 18e eeuws Chinees porselein. Betreffende drie koppen + drie schotels. Onder andere; Queng Lung + Kang Xi. Eén haarlijn + enkele minimale chips. Afmeting: 18 - 12 cm. In redelijk/goede staat.