Lot 19e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels Floraal/goud/Familie Rose. Bestaande uit: vijf schotels, vier kopjes en één deksel. Enkele minimale chips + drie haarlijnen. Afmeting: 4 x Ø 10 cm. In redelijke staat.