Twee zilveren wandblakers, 934/000, 3 armig versierd met lichten voorzien van een rasterachtige lijnbewerking met opgesoldeerd leeuwmacaron. Het peervormig schild is versierd met een vrouwelijke krijger, figuren en leeuwmacarons. 16x10cm. Gemaakt voor de Engelse markt. Voorzien van pseudokeuren en Engelse keuren. Schoonhoven, jl.:F:1890. ca 255,1 gram. In goede staat