Fraai gedreven zilveren brandewijnkom met decor van vogels en acanthusbladeren. Voorzien van 2 horizontale geplaatste grepen versierd met putti. Vermoedelijk MT.: C.Brunings, Makkum, 1807. Voet iets uit model en Voorzien van nette kleine restauratie langs de rand. 26x13x10cm. ca 199 gram. In goede staat