Zilveren geboortelepel, 10 penning, met een deels getorste steel met figuren en bekroond met een charitas. MT.: Abraham Storm, Leeuwarden, 1805. Voorzien van restauratie aan de steel. 19 cm. ca 43 gram. In goede staat