Lot met lepels waarvan 4 zilveren lepels, een roomlepel met gecontourneerde bak met geschulpte rand en een opengewerkte gekrulde steel met opgesoldeerde eikel, 13 cm. Voorzien van restauratie, een suikerlepel met een bak voorzien van voorstelling met man en koe en een steel bekroond met een molen, beiden 833/000, een suikerschep met steel in de vorm van een rozenstruik en een lepel met een gekroond wapen met leeuw, voorzien van gravure DINANT. beiden 800/000. En een plated lepel met schaatsende figuren in de bak. totaal 85 gram In goede staat