Twee zilveren lepels, 800/000, in cassette, Jugendstil. Twee fraaie opdienlepels met een peervormige bak, voorzien van vergulding, en een steel met Jugendstildecor. Gemerkt: Krischer, Dusseldorf. MT.: Carl Heisler, Mannheim. 19 cm. Totaal ca 115 gram. In goede staat.