Geelgouden ring, 585/000, met smaragd. Ring met een rechte opengewerkte kop bezet met 2 rond gefacetteerde en 3 ovaal gefacetteerde smaragden met waarbij tussen alle smaragden 2 kleine singlecut geslepen diamantjes. Breedte 6,5 mm, ø 61. ca 2,9 gram. Stenen iets beschadigd, verder in goede staat.