Antiek zilveren zakhorloge, 935/000, met ketting, 835/000. Horloge met sleutelopwinding voorzien van een witte wijzerplaat en decentrale secondewijzer. Gemerkt John Mijers & Co, Geneva. Er zit een beschadiging op de plaat. Aan het horloge zit een grove Gourmetketting. ø 50mm. lengte inclusief horloge 34 cm.