Vier antieke Hollandse landkaarten. Divers. (1) Land Kanaan Israëls Nicolaas Goetzee 1750, beschadigd. (2) de Middenlandtsche of te Groote Zee Beloofde landt Canaan A. Rusttlen, beschadigd. (3) Veertich-jarige Reyse der kinderen Israëls Pieter en Jacob Keur, vouwen + restauratie. (4) Oude Waereld, Nicolaas Goetzee, zwaar beschadigd. Gravures op papier. Matig/redelijk. Afmeting: 48 - 55 cm.