18e Eeuwse Chinese Yongzheng kop, schotel en deksel
Startprijs 600 EUR
950 EUR
Beschrijving
Drie-delig 18e Eeuws Chinees porseleinen Yongzheng kop en schotel set. Floraal/paradijsvogel/goud decor. Kopje chips + haarlijn. Schotel, randschade. Deksel, goed. Afmeting: 10 x Ø 15 cm. In redelijke staat.