Vier delen 19e eeuws Chinees/Kantonees porselein met figuren/floraal/insecten decor. Bestaande uit: Theekan, chip tuit. En twee kopjes + één schotel, één haarlijn. Afmeting: 5,5 - 15 cm. In redelijk/goede staat.