Twee grote antieke Chinese vazen. 19e Eeuw. (1) Familie Rose, Kantonees, floraal/figuren/goud decor, bovenrand restauratie. (2) Rolvaas, pioenrozen/vogel decor, bovenrand restauratie. Afmeting: H 45 - 46 cm. In redelijke staat.