Twee zilveren snuifdozen, 833/000, een rechthoekig gecontourneerd model versierd met bandelwerk en een deksel met gedreven decor met voluten. Op het doosje zit een zilveren element met een onduidelijke gravure. MT.: Fa. Geb. Reitsma, Heerenveen, jl.: b:1861. Deksel iets scheef en voorzien van restauratie. 4,5x3,5x4,5cm, en een ovaal doosje met floraal bandelwerk en voorzien van een deksel met gedreven decor. MT.: onduidelijk, jl.: T: 1853. 4x3,5x4,5cm. Totaal ca 38,8 gram. In goede staat.