Antieke Papagaaienbeugel versierd met graveerwerk, MT.: J.Labberton, Schoonhoven, jl.: K:1803, en voorzien van een gecontourneerde rokhaak met graveerwerk en monogram L.S. MT.: onduidelijk, jl.: r:1876. Voorzien van een fraaie kralentas met afbeelding met figuren en dieren. 15x33cm. Rokhaak voorzien van een restauratie en de beugel heeft een kleine beschadiging aan de achterzijde.