Lot van drieëndertig antieke polychrome Fayence granaatappel tegels. Naar 17e eeuws voorbeeld, echter rond 1900. Enkele beschadigingen. Afmeting: 13 x 13 cm. Minimale beschadigingen. In redelijk/goede staat.