Elf stuks 18e eeuwse Chinees porseleinen borden. Set van vijf borden met landschap decor + een set van zes borden met floraal decor. Twee borden beschadigd, één bord haarlijn. Acht maal minimale chips mogelijk. Afmeting : Ø 23 - 24 cm. In redelijk/goede staat.