Zeldzaam 17e eeuws museaal schilderij door Carl Maratti pinx + annotatie 1655. Carl Maratti, 1625 - 1713. Stadswapens + portret door Maratti, de rest door leerlingen. Oudere bedoeking. Restauratie kogelschoten midden bovenin. Hoofdzakelijk origineel schilderij met weinig restauraties. Olieverf op linnen. Afmeting: H 88 x B 75 cm. In goede staat.