Twee grote 18e eeuwse Chinese kommen Ø 26,5 - 30,5 cm.
Startprijs 150 EUR
150 EUR
Beschrijving
Twee zeer grote 18e eeuwse Chinees porseleinen kommen. Beschadigd. 1x Familie Rose met floraal/figuren in landschap decor, emaille verf. 1x Queng Lung met landschap decor. Afmeting: Ø 26,5 - 30,5 cm. In matig/redelijke staat.