Vijf 18e eeuwse Chinees porseleinen borden. Divers. Queng Lung + Familie Rose. Eén Familie Rose bord haarlijn. Eén Familie Rose bord chip. En één groot bord heeft chips (Queng Lung). Afmeting: Ø 19,5 - 26 cm. In redelijk/goede staat.