Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen schotels. Twee Queng Lung schotels, landschap decor, haarlijn + chips. 1x 19e Eeuw, peterselie decor, met vier tekens bodemmerk, haarlijn. Afmeting: 13 - 14 c m. In redelijke staat.