Vier delen antiek Chinees porselein. 1x 18e Eeuwse Queng Lung kom met tuin decor, goed. 2x 19e Eeuwse kom met floraal decor + vier tekens bodemmerk. 1x Queng Lung dekselpot met landschap/pagode decor, haarlijn. Afmeting: 12 - 20 cm. In redelijk/goede staat.