17e - 18e Eeuwse Chinese Kang Xi schotel Ø 36,6 cm.
Startprijs 800 EUR
2.000 EUR
Beschrijving
Grote 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi schotel met tuin decor en gecontourneerde omranding. Met zes tekens bodemmerk. Haarlijnen bodemglazuur. Afmeting: Ø 36,6 cm. In redelijk/goede staat.