Zes delen antiek Chinees porselein. Bestaande uit: Drakenbord, gelijmd. Kantonese schaal, gelijmd. 18e Eeuws mandarijn bord, gelijmd. 18e Eeuws Familie Rose bord, haarlijnen. 18e Eeuws Amsterdams Bont bord, gelijmd. 18e Eeuwse Queng Lung schaal, gelijmd. Afmeting: Ø 22 - 36 cm. In matige staat.