Zes 19e eeuwse Chinees porseleinen kopjes met onderzetters. Floraal/vleermuis/goud decor. Vier tekens bodemmerk. Eén onderring beschadigd. Rest goed. Afmeting: 7,5 x Ø 9,5 cm. In redelijk/goede staat.