Prachtig zilveren koffieservies, 833/000, Empire, 3 delig, koffiekan, melkkan en suikerpot. Ovaal gevormd met cannelures en filetranden, geplaatst op een ovale voet en voorzien van houten grepen. Voet van de koffiekan is voorzien van restauratie, net als een greep van de suikerpot en de melkkan. 31x12x34cm, 17x8x19cm en 20x8x22cm. ca 1890 gram. melkkan en suikerpot jl.: M:1922. In goede staat.