Bijzondere Hollands zilveren zakhorloge met spillegang, zogenaamde knol, voorzien van datumaanduiding, in een zilveren beschermkast. Gemerkt J.Basomoine, Den Haag eind 18e eeuw. Veer vast. Verder in goede staat. Met sleutel.