Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

55. Januariveiling 2023

Veiling op donderdag 12 januari 2023 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Parelcollier en armband met goud

Startprijs 200 EUR
niet verkocht

Beschrijving

Collier en armband van zoetwaterparels met daartussen goudenbolletjes met een geslepen edelsteentje. In het midden van het collier zit een gouden staafje met daaraan een parel. Zowel de armband als het collier zijn voorzien van een geelgouden bolsluiting. Beiden iets gedeukt. lengte 18-45 cm. In goede staat.