19e Eeuwse wortelnoten dekseldoos, circa 1840, met later ingebouwd polyfoon speelwerk, circa 1900. Huwelijk. Met zes speelplaten, speelt goed. Prachtige dekseldoos met messing. Afmeting: 22 x 26 x 43 cm. In goede staat.