19e Eeuwse Engelse mahoniehouten gestoken staande klok in renaissance-stijl. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, datum/seconden aanduiding, messing verzilverde/plated + vergulde wijzerplaat. Afmeting: H 213 cm. In goede staat.