Twee-delige kapitale 19e eeuwse Duitse Gründerzeit neo renaissance notenhouten buffetkast met zuilen en verguld messing beslag. Circa 1880. Geen signatuur gevonden. Afmeting: 213 x 176 x 74 cm. In zeer goede staat.