Vier antieke Duitse porseleinen figuren, waaronder twee van Höchst, bloemenmeisjes. 1765 - 1778. Enkele beschadiging bloemen. Plus twee bloemenmeisjes (klein), gemerkt met anker, mogelijk Bow England 1760 - 1776. Enkele chips bloemen. Afmeting: 11,5 - 16 cm. In redelijk/goede staat.