Prachtige 19e eeuwse Delftse fayence Porceleyne Fles fruittest set, bestaande uit schaal + lekschaal. Opengewerkt, gecontourneerd. 1879 letter A + 1884 letter OPZF. Afmeting: 23,5 - 26,5 cm. In goede staat.