Zeldzame grote 18e eeuwse Delftse fayence tafelschaal. Vier Chinezen dragen schaal. Gemerkt A.K. 805 10. Een hoofd aangelijmd + beschadiging basement + plint mist deels. Afmeting: 15 x 29 x 23 cm. In redelijke staat.